24 września 2017 – XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W poniedziałek o godz. 18.00 mityng AA dla osób które chcą żyć w trzeźwości.
2. We wtorek o godz. 17.00 katecheza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej.
3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji TV Trwam i Radia Maryja. Podczas tej Mszy Świętej będziemy się też modlić w intencji ks. proboszcza z okazji imienin.
4. W środę o godz. 19.30 zapraszamy na koncert.
5. Wspólna modlitwa w ramach “Koronka na ulicach miast” odbędzie się w czwartek 28 września o godz. 15.00 na placu Wolności – zapraszamy.
6. W czwartek, po Mszy św. wieczornej w sali Jana Pawła II projekcja filmu „Chata”.
7. W piątek, 29 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, a po kolejnej niedzieli, 2 października, wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Może na co dzień nie zawsze pamiętamy, że miłosierny Bóg troszczy się o każdego z nas, posyłając swoich Aniołów, którzy chronią nas i nam pomagają. Te liturgiczne wspomnienia Archaniołów i Aniołów są okazją, aby uzmysłowić sobie jak potężną pomoc możemy otrzymać dzięki Nim.
8. Czuwanie dla młodzieży pod hasłem „W drogę!” odbędzie się w piątek, w naszym kościele i w sali św. Jana Pawła II w godz. 19:00 – 23:00. W programie eucharystia, adoracja i uwielbienie, okazja do spowiedzi, ale też braterskie spotkanie połączone z zabawą
9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich Parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 16.15 w tygodniu a w niedziele o godz. 16.00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.
10. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 17.00 będzie mieć miejsce uroczysta instalacja Relikwii Św. Maksymiliana Kolbe. Dokona tego J. E. ks. Bp Marian Kruszyłowicz. Gorąco zapraszamy do udziału w tej uroczystości.
11. Poświęcenie tornistrów dla dzieci odbędzie się w następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30.
12. Polecamy dostępną prasę katolicką, zapraszamy do sali św. Jana Pawła II gdzie jest kawiarenka i biblioteka. Zapraszamy również do sklepiku parafialnego gdzie można nabyć Pismo św., katechizm i inne ciekawe książki oraz dewocjonalia.
13. W tym tygodniu zapraszamy na projekcję filmu „Chata” o którym można przeczytać w Gazetce Parafialnej.
14. Pozdrawiamy gorąco wszystkich solenizantów i jubilatów bieżącego tygodnia życząc obfitości Bożych Łask.
15. Osoby chętne do wzięcia udziału w “Różańcu do granic” 7.10 prosimy zgłaszać się do Księdza Proboszcza.
16. Dziękujemy gorąco za wszystkie ofiary, które Drodzy przekazujecie na funkcjonowanie naszej Parafii i prowadzone remonty. Pragniemy poinformować, że w Domu Parafialnym została gruntownie odremontowana sala na spotkania dla scholi i innych grup, a także łazienka.
17. Niech Pan Bóg błogosławi nam na ten tydzień przez przyczynę naszych Patronów.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *