9 lipca – XIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś posługę Słowa pełni w naszej wspólnocie ks. Grzegorz Gierek, który przywiózł ze sobą relikwie Św. Antoniego. Na zakończenie można będzie podejść i ucałować bądź dotknąć oddając Św. Antoniemu swoje sprawy. Po Mszy Świętej ofiarą złożoną do puszki możemy wesprzeć budowę Domu Parafialnego w niedużej Parafii, gdzie ks. Grzegorz posługuje.

2. We czwartek 13 lipca będziemy przeżywać kolejna miesiąc 100 rocznicy Objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie i procesji wokół kościoła po Mszy Świętej ze świecami. Przed Mszą Świętą o 17.30 będzie Różaniec pokutny.

3. W piątek o 15.00 Godziną Miłosierdzia rozpoczynamy adorację Eucharystyczną trwającą do Mszy Świętej wieczornej a po Mszy Świętej wieczornej kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych. Na te koncerty można wejść po zakupieniu biletu.

4. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej Adoracja Eucharystyczna trwająca do Apelu jasnogórskiego, z osobistym błogosławieństwem Eucharystycznym.

5. W przyszłą niedzielę posługę Słowa będzie pełnić s. Kinga budująca w Szczecinie pustelnię bł. Karola de Foucald. Po Mszach Świętych kto będzie chciał będzie mógł wesprzeć to powstające dzieło.

6. W dniach 20-23 września organizujemy pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. W programie Kalisz, Skorzeszyce, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Kraków, Łagiewniki, Tyniec, Częstochowa, Gidle. Informacje i zapisy u ks. Mateusza.

7. W poprzednie niedziele na wakacyjny wyjazd dla dzieci z ubogich Rodzin Caritas zebrał 2100 zł. Wszystkim którzy złożyli ofiary na ten cel gorąco dziękujemy.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która jest dostępna w naszym kościele przy wyjściu z kościoła.

9. Zapraszamy do kawiarenki i biblioteki parafialnej, które są mieszczą w sali św. Jana Pawła II, czynne w niedzielę od 9.00 do 14.00.

10. Przypominamy Drodzy o stosownym stroju który winniśmy zakładać do kościoła oraz o tym, że Komunia Święta jest u nas udzielana do ust i na klęcząco jeżeli na to zdrowie pozwala.

11. Wszystkim Wam Drodzy dziękuję za wszelkie Wasze ofiary, które przeznaczcie na funkcjonowanie Parafii i prowadzone remonty. Niech hojność Waszych Serc Dobry Bóg wynagrodzi.

12. Na zakończenie Eucharystii przyjmijmy z wiarą Boże błogosławieństwo na ten tydzień czy to urlopowego, wakacyjnego wypoczynku, czy też podejmowaną pracę.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

proboszcz ks. Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *