W naszej parafii posługę duszpasterską pełnią księża:

  • ks. Bogusław Gurgul – proboszcz
    • urodzony 24 sierpnia 1967 r.
    • święcenia kapłańskie: 12 czerwca 1993 r.
    • proboszcz parafii od 6 lipca 2015 r.

  • ks. Andrzej Kamiński – wikariusz
    • urodzony 7 maja 1971 r.
    • święcenia kapłańskie: 1 czerwca 1996 r.
    • w parafii od 23 sierpnia 2014 r.

  • ks. Paweł Olewiński – wikariusz
    • urodzony 10 maja 1989 r.
    • święcenia kapłańskie: 31 maja 2014 r.
    • w parafii od 28 sierpnia 2016 r.

  • ks. Mateusz Tschech – wikariusz
    • urodzony 30 czerwca 1991 r.
    • święcenia kapłańskie: 11 czerwca 2016 r.
    • w parafii od 28 sierpnia 2016 r.

  • ks. prałat Kazimierz Sasadeusz – senior
    • urodzony 1 lutego 1942 r.
    • święcenia kapłańskie:  16 czerwca 1966 r.
    • w parafii od 28 lipca 1988 r.

 

wcześniejsi proboszczowie:

ks. Kazimierz Sasadeusz 1988 –2015
ks. Jan Szczepańczyk 1981 – 1988
ks. Stanisław Szwajkosz 1973 – 1981

wcześniejsi wikariusze:

ks. Mariusz Śpiewak 2012 -2014
ks. Andrzej Dernoga 2011 – 2012
ks. Marcin Smoliga 2009 –2011
ks. Mariusz Bator 2008 –2012
ks. Norbert Sawicki 2007 –2009
ks. Grzegorz Galwas 2006 –2007
ks. Arkadiusz Skwara 2006 – 2012
ks. Henryk Marczak 2005 –2008
ks. Jan Cichy (pomoc duszpasterska) 2003 –2010
ks. Andrzej Grochowski 2002 –2006
ks. Maciej Szmuc 2002 –2006
ks. Piotr Kulec 2001 –2002
ks. Andrzej Moskwa 2001 –2002
ks. Robert Mrozowski 2001 –2005
ks. Adam Polanowski 1996 – 2001
ks. Marcin Filipek 2000 – 2001
ks. Ryszard Iwaniuk 1999 – 2001
ks. Grzegorz Adamski 1998 – 2000
ks. Artur Minierski 1998 – 1999
ks. Roman Rostkowski 1997 – 1998
ks. Tomasz Lesicki 1996
ks. Jerzy Tyrpa 1995 – 1997
ks. Wiesław Kruczyński 1994 – 1998
ks. Mariusz Zając 1993 – 1995
ks. Wojcech Helak 1993 – 1996
ks. Jacek Mankielewicz 1992 – 1993
ks. Janusz Koplewski 1990 – 1993
ks. Edward Sokołowski 1989 – 1992
ks. Wojciech Musiałek 1989 – 1989
ks. Stanisław Jaszczołt 1988 – 1989
ks. Krzysztof Goławski 1988 – 1990
ks. Stanisław Nazarczuk 1986 – 1989
ks. Tadeusz Cichorek 1985 – 1988
ks. Henryk Wejman (obecnie biskup pomocniczy naszej archidiecezji) 1984 – 1985
ks. Jerzy Malec 1983 – 1986
ks. Bogdan Przybył 1983 – 1984
ks. Czesław Strączyński OP 1981 – 1983
ks. Henryk Masłyk 1981 – 1985
ks. Marian Daraż 1980 – 1982
ks. Leszek Konieczny 1979 – 1981
ks. Czesław Mirochna 1979 – 1982
ks. Stanisław Sołtys 1978 – 1980
ks. Wincenty Jankowski 1977 – 1978
ks. Józef Czerkies 1976
ks. Tadeusz Tyszkiewicz 1976 – 1979
ks. Julian Kapłon 1974 – 1974
ks. Jan Żelazny 1974 – 1974
ks. Grzegorz Zaklika 1973 – 1979
ks. Joachim Feński 1973 – 1977
ks. Wincenry Krzyżak 1973 – 1976
ks. Józef Ortyl 1973
ks. Bernard Półtorak 1973